منو

درباره ما

آغاز کار فروشگاه نوین مدیکال (Novin Medical) به ۴ سال پیش باز می‌گردد، زمانی که تصمیم گرفتیم یک مرجع کامل ابزار سلامت و تجهیزات پزشکی خلق کنیم و دست به کار شدیم. فعالیت ما در ابتدای امر تحت عنوان جهان مدیکال بود. با این حال کمی بعد به نوین مدیکال تغییر برند دادیم و با این نام تا به امروز مسیر ارائه محصولات پزشکی را ادامه داده‌ایم.

از آنجایی که شروع کار ما با وقوع پاندمی ویروس کرونا هم‌زمان شد، تا مدتی فعالیت‌مان متمرکز بر ارائه ابزار پزشکی و تجهیزات مرتبط با کرونا بود و تلاش کردیم محصولات مرتبط با پاندمی را در بالاترین کیفیت به دسترس مشتریان برسانیم.

در حال حاضر، حدود ۴ سال است که همچنان به عنوان یک فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی مشغول به کار هستیم و محصولات متنوعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهیم. ارائه محصولات اصل و باکیفیت، زمان کوتاه ارسال، تسویه درب منزل در تهران و ارسال رایگان برای خرید بالای دو میلیون برخی از مزایای خرید از نوین مدیکال هستند. باور ما در نوین مدیکال این است که باکیفیت‌ترین تجهیزات پزشکی باید به سادگی چند کلیک و بدون نیاز به خروج از منزل در دسترس تمامی افراد جامعه قرار بگیرد.

کالا‌های مشاهده شده
فیلتر بر اساس شهر محصول
نوین مدیکال
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
نوین مدیکال